πα½ B ^

Co Hospodin odpočítává ?


Co může znamenat odpočítávání, které Hospodin zobrazuje na Slunci?


Na stejném místě na Slunci byly nedávno zobrazovány číslice, odpočítávající postupně 9,8,7,6,5,4,3,2 ..., jedna číslice za 27.3 dní při každé rotaci Slunce... Zatímco první číslice byly sotva rozeznatelné, ale ty nedávné byly ohromné a sotva přehlédnutelné...

Loni byl na Slunci zobrazen Smajlík, o kterém také NASA tweetovala jako o kuriozitě, zatímco ale přehlédli, že nad ním bylo doslova napsáno anglicky SMILEY. Stalo se to ten den, kdy Elon Musk koupil Twitter, a pár dní poté tam následoval Twitterový ptáček, s nápisem "Twitter" napsaném nad tím, a "Cult" (Kult) pod tím... Od tohoto Smajlíka to Odpočítávání začalo, následováno sotva rozeznatelnou číslicí 9 o měsíc později, a následováno dobře definovanými číslicemi každý následující měsíc, až ke 2 nedávno 2. června 2023... Pokud to odpočítávání bude pokračovat, tak 1 tam bude na sv. Petra 29.6.2023 odpoledne, a 0 tam bude na svátek Anny a Jáchyma 26.7.2023 skoro o půlnoci, nebo na svátek Sedmi Spáčů z Efezu 27.7.2023, a -1 by tam mohla být 23.8.2023 v 6 ráno UTC, na Den Černé Stužky (Black Ribbon Day), což je "Evropská připomínka Památky obětí Stalinismu a Nacismu" ...


Mezitím Fašisté NATO se zdají plánovat začít Armageddon (česky) napadnutím Ruska tento červen, krátce než bude 1 v tom Odpočítávání, což by znamenalo, že to Odpočítávání jde k 0 měsíc po začátku další Světové Války, odpočítávající Konec této Civilizace a Soudný Den...?

Zatímco to ale také může být mnohem všednější, že to Odpočítávání běží k -1, kdy pár dní poté (v podobné vzdálenosti, jako předtím Twitterový ptáček následoval na Slunci za Smajlíkem) Evropský Svaz plánuje začít vynucovat svůj Ďábelský Stalinistický Akt DSA, zavádějící Digitální Cenzuru na umlčení veškeré Pravdy online, zahajující tím Konec toho "Twitterového Ptáčka" a všech zbytků naší Svobody Slova...?


Co si kolektivně zasloužíme ?
(Zasloužíme si to, proti čemu neděláme nic, abychom tomu předešli... Vaše Ignorance (Lhostejnost) dává Sílu pouze vašim Protivníkům...)


(Carringtonova délka 155 na Slunci zobrazující Odpočítávání, vrchní řada Smajlík,9?,8, další řada 7,6,5, poslední řada 4,3,2)


πα½ 2023-06-13 (Vlastní překlad z anglického originálu...)