πα½ B ^

πα½

Očkování

(Překlad z anglického originálu, prvně publikované na 4chan/183500297)

Zatímco některá dobrá očkování doporučuji, silně odsuzuji některé současné praktiky.

Před časem jsem se náhodou ocitl v jedné místnosti přes noc s iráčanem, který měl aktivní TBC. Děkoval jsem Bohu, že jsem očkovaný, to nevíte předem, kdy to bude potřeba...

Zatímco jsem s tím mužem ráno mluvil, snažil se mi vysvětlit (ve zkomolené francouzštině) a pak to napsal i na papír:
> Jsem nevinný, přísahám Bohu.
(Byli jsme zamčeni v blázinci a on se také obával, že bude uvězněn nebo vyhoštěn, ale já tomu rozuměl jako symbolické výpovědi celého iráckého lidu, že byli nespravedlivě potrestáni kvůli špatné odpovědi na otázku 911: "kdo to udělal?")

Ale:
Současný výskyt autismu (zejména v USA) je alarmující.

Ale to není jenom autismus! (Mnoho lidí si myslí, že když jejich dítě není po očkování autistické, že mají štěstí a problémy se jich netýkají...)

Když se porovnají vzorky populace dětí, které byly a které nebyly očkovány, lze dokázat, že očkování vyvolává leckteré chronické nemoci, zatímco ani příliš nechrání před těmi, před kterými by mělo. (u některých)

Nyní média (ČT) připouští, že 1 z 1000 dětí má po očkování okamžitou alergickou (anafylaktickou) reakci.

Ale namísto toho, 30-40% všech dětí má alergie, a většina alergií (a zřejmě i astma?!) jsou způsobeny očkováním !
Výše odkaz "Vaccinated vs. unvaccinated" - studie zjistila 30x zvýšený výskyt Allergic rhinitis (senná rýma), ale mnoho (nebo dokonce většina?!) alergií je vyvolána očkováním ! Záněty ucha jsou zvyšovány očkováním 3-násobně, nervové poruchy (včetně hyper-aktivity ADHD) 5-násobně.
Média (včetně ČT) se snaží pomlouvat, že opozice k očkování je "nevědecká". Ne. To vaše mediální popírání těchto katastrofálních vedlejších účinků očkování je nevědecké.
Pokud nemáte vzorky neočkovaných ale zdravých (bez kontra-indikací) dětí, které by se nebály účastnit statistických studií, pak je veškeré vaše popírání těchto souvislostí (a prohlašování očkování za bezpečné) jen pouhá pověra.
Zajisté, že alergie nejsou objeveny týden po vpichu očkování, aby byly hlášeny v databázích škodlivých účinků. Alergie jsou objeveny v pozdějším věku...
Zde to ale bylo dokázáno statisticky, publikováno v peer-reviewed žurnálu... Toto je věda. Vaše popírání škodlivosti očkování je pověra a spoluvina na tomto farmaceutickém ZLOČINU !

Tvrzení, že alergie včetně astmatu pochází převážně z očkování je sice ne-úřednické, protože tuhle souvislost nemáte zanesenou ve svých úředních tabulkách následků očkování, protože alergii (třeba sennou rýmu) rodiče neobjeví týden po provedení očkování... Ale popírání této souvislosti je nevědecké, vy to nemůžete dokázat, že to není pravda, a naopak bylo dokázáno vědou jménem Statistika, že to pravda je...

Toto je jen časová souvislost, ta by se dala popírat, ale ve světle výše uvedených statistik to jen dodává této informaci příslušný rozměr:

(Graf ze studie Alergická onemocnění v dětské populaci v ČR (SZÚ), jen jsem tam přidal šipku na roku, kdy se zavedlo očkování MMR (spalničky, příušnice, zarděnky)...)

Tedy myslíte, že prevence těch 300 případů spalniček za rok, lživě nazývaných "epidemie", nemoci, která není nijak nebezpečná a ve skutečnosti naopak pomáhá imunitnímu systému(!), stojí za statisíce doživotních alergií ?!

Očkování je ZLOČIN.
Pomáhá farmaceutickým firmám k profitům tím, že vyvolává chronické nemoci a alergie a celkově poškozuje imunitní systém !
Propaganda režimu a různé zdravotní ústavy jsou jejich spoluviníci, buďto z hlouposti, nebo někteří možná i ze zlé vůle...


Bylo dokázáno nějakými hrdinskými vědci z italské laboratoře, že mnoho vakcín obsahuje znečištění těžkými kovy, (rozumím tématu akorát dost na to, abych si přečetl a pochopil jejich práci a třeba si všiml, že se jedná i o vakcíny používané u nás v ČR, a že i když tam snad má být aluminium (což je také sporné, ale to farmaceuti přiznávají), tak ale rtuť a wolfram tam rozhodně být nemají!) ale jejich laboratoř byla zavřena policií a ztratili práci.
 

(Obrázek z pochybného zdroje.
Je to správně?)
Nemusíte mi věřit.
Běžte se zeptat vědců, kteří se nebojí ztratit práci a kariéru.
Je chyba, že je medicínská věda placena farmaceutickým průmyslem, a tak jsou vědci jen žoldáci farmaceutů, ale oni nemají (nebo jen málo) jiné možnosti.

Je ve (finančním) zájmu farmaceutického průmyslu, aby lidé byli nemocní, ale ne mrtví, aby tedy nakupovali co nejvíc jejich farmaceutické pilulky, ale nemohli je žalovat díky dokazatelnému ublížení...
Zneužívají očkování na způsobení chronických nemocí dětem, a statistiky to mohou dokázat, pokud nejsou zkorumpované farmaceutickými žoldák.
(To je kapitalismus v medicíně... Výdělečná strategie...)

(Např. vědec Wakefield již dávno prokázal souvislost autismu s vakcínou MMR, ale byly proti němu vydány stovky tzv. "vědeckých" článků, všechny placené farmaceutickým průmyslem... To není věda, to je propaganda!)

Věděli jste, že vakcíny pro děti jsou dokonce mnohem silnější, než stejné vakcíny pro dospělé? (nebo se pletu?)
Že do dětí pumpují ztřeštěné množství vakcín najednou.

Čím pozdější očkování proti MMR, tím menší je riziko nežádoucích reakcí (poškození imunitního systému). I proto byla druhá dávka posunuta až na 5-6 let věku...

Očkování těhotných žen je ve skutečnosti prenatální očkování dosud nenarozeného dítěte. Je to ještě více nebezpečné, jak bylo dokázáno Lží Zika, microcefalií způsobenou očkováním, zcela nemožně komáry.
(Náhlé vypuknutí 9 měsíců poté, co začalo očkování těhotných žen, na tom administrativním území, které ho nařídilo, příliš rozsáhlé na to, aby ho komár přeletěl... Zika je neškodná nemoc známá alespoň padesát let a s microcephalií nikdy nesouvisela, a lékaři v Brazílii to vědí... Ale dobře to ukázalo, že když se něco nepodaří, vakcináři a WHO především to zalžou do autu a média již jen papouškují jejich propagandu...)

Slyšel jsem též obvinění, že vakcíny, pěstované ve zárodečné (lidské) tkáni (obvykle z potratů), která nemůže být kompletně odfiltrována, může způsobovat auto-imunitní reakce proti vlastní lidské tkáni, případně i obrátit bílé krvinky zničit vlastní mozek jakožto nákazu. Nejsem si jistý, jestli to je pravda, ale nevypadá to nelogicky.
Kdo a jak dobře toto prozkoumal ? A pokud někdo, byl placen farma-lobby ?

Alergie jsou poruchy imunitního systému. Očkování je programování imunitního systému..
Obojí stoupá, pravděpodobně v souvisejícím tempu.
Nevidět souvislost je víc podezřelé než překvapivé...
(Mezitím jsem to ale výše popsal explicitněji...)
 
Inu, nejsem lékař, nejsem ani vědec.
Běžte se zeptat někoho dost čestného, nějakého vědeckého hrdiny, který se nebojí přinést svědectví proti Farmaceutickým Gigantům.
Doporučuji toto konsultovat s The Health Ranger Mike Adams of Natural news, tak nějak bych věřil jeho názoru na vědce...
(Jistě nemůže být jediný zdroj a soudce, věda se dělá porovnáváním různých výsledků a statistických dat atd...)
(Tímto zde doporučuji: uvažujte o argumentech a soudech tohoto The Health Ranger. Ani on není neomylný, ale neměli byste ignorovat jeho informované názory. Byl velmi čestný a dobře informovaný. Uvažujte o jeho argumentech moudře, ne slepě poslouchat ani ignorovat...)
Např. toto: on vaccinating pregnant women with toxic, harmful substances confirmed present in many vaccines...
 
A jako nejhorší případ, který jsem dosud viděl, a nejvíc alarmující, profesorka Carol J Baker, která zkoumá infekční nemoci a očkování, řekla, že by se nejradši zbavila všech bílých lidí...
www.infowars.com/professor-well-just-get-rid-of-all-the-whites-in-the-united-states
Byl to vtip? Špatný vtip. Velmi špatný vtip.
Pokud to samé říká armáda židovských trolů a jejich užitečných idiotů na twitteru, jsou znepokojující ale ignorovatelní.
Pokud to ale řekne expert, který má v rukou velmi reálnou možnost to uřinit, vyvinutím rasově-specifické nemoci, je to tak velmi odsouzeníhodné a nebezpečné...!
(Už si i nakoupili nějakou "Heritage"(?) databázi DNA (nebo se mýlím a nenakoupili? zjistěte si to!), aby měli dost vzorků na tento výzkum dělat rasově-specifická očkování nebo nemoci...) (Mýlím se a farma-průmysl nevytváří nové nemoci na zakázku? Jste tak naivní (slepě jim věřit) ? Kdo to kontroluje ? Je ten, kdo má dohled nad tímto medicínským vývojem (možných masových zbraní), dost důvěryhodný? CDC není příliš důvěryhodná...)
 


MSD (Merck USA) dělá pravděpodobně nejhorší vakcíny. Kdo to vlastní? Těžko říct, je to anonymní akciovka...
Sanofi-Pasteur pravděpodobně není o mnoho lepší. Anonymní korporace, ale z největších vlastníků je kosmetická firma L'Oréal, vlastněná nějakou židovskou paní (nedávno zemřela, byla prý nejbohatší žena na planetě - kromě šlechty, kterou Forbes do statistik nezahrnuje...), a vlastněné Nestlé.
Leckterý farmaceutický průmysl je vlastněný malou skupinou lidí, jejich CEO se vyměňují mezi různými firmami, nedávno postupně skoupili veškerou konkurenci do pouhých pár firem...
Také (AstraZeneca?) vlastní Syngenta, která vyrábí herbicidy, které způsobují diabetes (poškozováním střevní mikro-flóry) a rakovinu!
Vlastní i Nestlé, a konzumace čokolády také zvyšuje diabetes...(?)
Produkují vakcíny, které způsobují alergie a chronické nemoci.
Pak vám ještě rádi prodají léky na diabetes a alergie, a udělají z vás jejich celoživotní otroky...

Těm z vás religiozně chápajícím, jsou zmíněni v Zj 21:8, akorát to bylo špatně přeloženo v KB jako "čarodějníci", v ČEP jako "zaklínači", v NS jako "kouzelníci" se lživou poznámkou, že se to týká "feťáků", a v KJV "sorcerers", ale v originále je φαρμακευσιν (farmakeusin) od slova φαρμακευς (farmakeos, en: "pharmacist")...
Někdo se vám snažil namluvit, že "farmakeusin" jsou "čarodějové" a znamená to prý "feťáci" (překlad NS to má v komentáři v Zj 9:21), ale já si myslím, že "farmakeusin" je "farmakeusin", ti co už tehdy připravovali léčivé odvary přiměřené vědě té doby...
Zde tedy vysvětluji, abyste pochopili, proč...


Nějaké další odkazy:
 
A co o propuknutí nemocí, prohlašovaných díky nízké proočkovanosti?
First half of 2018 sees doubling in the cases of measles found in record-breaking 2017
> Prvních šest měsíců 2018 bylo více než 41,000 lidí v Evropě nakaženo spalničkami,
> následkem čehož bylo 37 úmrtí
Tedy je 1 promile poměru úmrtí jen z této infekce, to se nezdá být příliš nebezpečné...?
Porovnejte s množstvím autismu, v USA 1 z 58 dětí, to jsou 2 procenta, 20x více zkažených životů?
Vlastně porovnejte 41,000 lidí s populací Evropy, půl miliardy. Je to pouze setina procenta nakažených... (Polovina těch případů spalniček byla na Ukrajině ...)
POKUD očkování proti spalničkám je spojené s autismem, tak se to naprosto nevyplatí!

A ta dobrá stránka očkování:
Ta je pravděpodobně v tom, že již ani nevíte, proč je potřebujete...
(Epidemie byly zlé...)
 
Vaccine (medical or spiritual - there is spiritual karma vaccination too, delivered by angels or spirits or mere happenstance as you may believe...) is a harm to the body, but this makes the body (immune system or spirit with spiritual vaccination) stronger.
But too heavy burden may actually bow the tree.
I think (not sure but convinced), that 20 years ago the vaccinations were somehow better ballanced between harm and benefit...

As I said above, I am somehow glad I was vaccinated against TBC and Tetanus etc...

While need to add, that I was ill with measles (not sure exactly, one of illnesses that is vaccinated against today) and survived and it was not that much harmful and vaccinated me naturally...

A lot of things can be proved by correlation in statistics.
If the correlation rate is good, either one thing causes the other, or they share a common other cause...
A lot of things may be shown on regionally-divided statistics and their correlation...
(For ex. in my country, the less are people educated, the less they go voting in elections... Etc etc...)
Beside time correlation, which may be unrelated, it would be more interesting to get regional correlation:

In Europe, the autism rates are much smaller still, as I believe.
(Somehow it looks, like (((someone))) is targeting (white?) Americans specifically?)
If there are not such statistics available, demand them !
 
Among most evil things on vaccine and illness industry is, that they demand 95%+ rates of vaccinated people, even with experimental vaccines.
> Vaccine, that does not have 20+ years of voluntary testing, is Experimental and must not be Mandatory.
so that it cannot be compared between vaccinated and unvaccinated groups...
THIS is the reason, why they push 95%+ mandatory vaccination with draconic punishments.

The argument, that unvaccinated cause illness spreading and endanger all the rest is blatant lie, because if "all the rest" is vaccinated, then the illness is not a danger to them and so are not those unvaccinated...

More precisely:

Vaccine, that does not have 20+ years of voluntary testing with comparative studies of wider population samples, from childhood to parenthood (possibly checking effects on fertility too?), is Experimental and must not be Mandatory.

There always MUST exist control samples of unaffected population.

Comparative studies (and possibly all development of vaccines and medicines) should be sponsored by state (or by insurance companies which are actually crowdsourcing), not commercially...
 
2018-08-26 (rewritten 2018-09-13, version 2018-10-13, updated 2019-03-25) πα½

Note, that searching Google for "USA autism vaccination regional", it returns mostly only refusing articles. (At least on first page... Better use other search engine...!)
Many studies of autism do not even bother mentioning vaccination at all, because otherwise they would be censored...

Using better search engine, first page of same query turned this article:
Vaccines DO Cause Autism-Undeniable Scientific Proof
with many links to other papers...

There are just too many witnesses of people, that autism in their children evolved immediately (day) after the vaccine.
The studies should focus on this: how long after vaccine did autism or it's first symptoms evolved...

But it's not only autism !
Whole immune system is affected...
 

Meanwhile some other guy posted these aluminum-related links into discussion:
http://vaccinepapers.org/karwowski-2018-blood-and-hair-aluminum-levels-vaccine-history-and-early-infant-development-a-cross-sectional-study/
http://vaccinepapers.org/high-aluminum-content-autistic-brains/
http://vaccinepapers.org/al-adjuvant-causes-brain-inflammation-behavioral-disorders/
http://vaccinepapers.org/debunking-aluminum-adjuvant-part-1/
http://vaccinepapers.org/debunking-aluminum-adjuvant-part-2/
http://vaccinepapers.org/the-foundation-for-al-adjuvant-safety-is-false/
http://vaccinepapers.org/update/
http://vaccinepapers.org/aluminum-hydroxide-injection-experiments-1/
http://vaccinepapers.org/aluminum-experiments-part2/
http://vaccinepapers.org/aluminum-experiments-part3/
http://vaccinepapers.org/dr-paul-offits-aluminum-deceptions-academic-misconduct/
http://vaccinepapers.org/vaccine-aluminum-travels-to-the-brain/
http://vaccinepapers.org/nutrients-preventing-aluminum-toxicity/
http://vaccinepapers.org/aluminum-inflammation-interleukin-6/
https://www.youtube.com/watch?v=_b6tqVSdotE

I have not investigated them yet...
(I somehow suspect, that harm of vaccines is caused by heavy metal impurities (like mercury, thungsten, etc...) instead, not by aluminum... But I am not sure and I am not a scientist...)